RESTAURANT

DALEŠICKÉHO PIVOVARU

"Vaše podlomené zdraví naše pivo upevní a spraví."  správce Francin

fullsizeoutput_2015.jpeg

PŘEDMLUVA

"U Baumannů" je tato restaurace od roku 1781. Navázat na takovou tradici po několikaleté odmlce a vrátit do krásných původních prostor hospodský šum a cinkání pivního skla,  byl pro Dalešický pivovar krásný úkol. Znovuotevřeno máme od konce roku 2016, čepujeme smetanové dalešické hladinky, vaříme moderní kuchyni. Stálou nabídku pravidelně oživujeme gastro akcemi a na čepu se objevují Dalešické pivní speciály, tak jak nám je sládek v průběhu roku uvaří. 

U jednoho STOLU

Naplnění každé sklenice a talíře bereme velmi zodpovědně. Sdílejte spolu s vašimi nejbližšími zážitky a příjemnou atmosféru.

IMG_7957.JPG
 

LIDÉ

team.jpg

ANTONÍN JAROLÍM

PROVOZNÍ, ŠÉFČÍŠNÍK

Práce s lidmi je jako adrenalinový sport, který vás dokáže pořádně rozpálit a věnuji se mu už od střední školy. Úsměv na mé tváři značí, že mě práce baví, kdy mě těší pocit, že jsem se postaral o dobře odvedenou práci. Stále se snažím si doplňovat vědomosti, které mi budou pomáhat uspokojovat nároky širokého spektra zákazníků.

 

ROBIN JAKUBÍČEK

ŠÉFKUCHAŘ

Kuchyně je jako můj domov. Mám tam svou rodinu a přátele.

Už dřív, ještě než jsem šel do školy, mi bylo jasné, který směr je pro mě správný. I na maškarní, jako malý kluk, jsem šel za kuchaře, věděl jsem, že mi zástěra sluší :-)

Ani šachy, ani matematika, nemohly vaření přebít... 

 

DANA FIALOVÁ

SERVÍRKA

Mám ráda lidi. Když jim každý všední den můžu přinést krásný a chutný oběd, mám z toho pak radost. Taky mám ráda dobře ošetřené a načepované pivo, které tady hosté oceňují. Stejně jako já! :-)